After School Okul Sonrası Eğitimi

After School Okul Sonrası Eğitimi

Bilgi çağının, yeni bir dünyanın, okul sonrası eğitiminin yeni adresiyiz. Artık öğrencilerimizi okul dışı saatlerde biz eğitiyoruz.

Çocuklarımızın okullarda aldığı İngilizce Eğitimi bazen yetersiz kalmaktadır. Bizler Amerikan Kültür After School olarak çocuklarımıza hergün 2 saatlik İngilizce Eğitimi sağlıyoruz.

İngilizce eğitimlerinde speaking (konuşma) konusunda eğlenceli pratikler yapabilecek, okulda eksik kaldığı konularda öğretmenlerine danışabileceklerdir. Hergün yapılacak olan İngilizce eğitimlerimiz öğrencilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecektir.

Öretmeni İçinde Ders Anlatan Akıllı Defterler

2. sınıftan 7. sınıfa kadar tüm derslerin videolu olarak anlatıldığı bu defterler After School Amerikan Kültür olarak çocuklarımızın derslerine katkı sağlaması için oluşturulmuştur. 

VP gözlük uyumlu olan videolarımız ile öğrencilerimiz dilediği zaman dilediği yerde ders çalışabileceklerdir. Ders çalışmayı VR teknolojisi ile eğlenceli hale getirip çocuklarımızın ders çalışırken mutlu olmasını sağladık. 

After School Amerikan Kültür olarak çocuklarımızın okul sonrası kaliteli zaman geçirmesini bir hedef belirledik.

Özel Düzce Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Şerefiye Mah. 332. Sok. No:1/201 Merkez/DÜZCE, Merkez / DÜZCE